Team

Ina van der Kolk
Leraarondersteuner
Aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag
i.vanderkolk@ooz.nl

"‘Met plezier naar school en zelfvertrouwen krijgen!’" Ina van der Kolk
"Leren van en met elkaar zodat elk kind stevig in zijn schoenen staat" Cindy Engels

Cindy Engels
Leerkracht MB2, Master SEN taal
Maandag, dinsdag en om de woensdag
c.engels@ooz.nl

Margreet Ballijns- Benjamins
Leerkracht MB3, Master SEN gedrag
Aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag
m.ballijns@ooz.nl

"Je mag elke dag opnieuw beginnen" Margreet Ballijns- Benjamins
"Fijn om als ondersteuner je steentje bij te dragen" Martha Tamarinof-Hemmes

Martha Tamarinof-Hemmes
Administratief medewerkster
Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag
m.tamarinof@ooz.nl

Coby Slotman
Leerkracht OB2, Master SEN taal, taalspecialist
Aanwezig op maandag t/m vrijdag
c.slotman@ooz.nl

"Onderwijs is passie, elke dag opnieuw!" Coby Slotman
"Ik kan niet van alle kinderen sterren maken, maar ik kan ze wel allemaal op hun eigen manier laten schitteren!" Helly van Veluwen-Keijzers

Helly van Veluwen-Keijzers
Leerkracht BB1, master Leren en Innoveren, coördinator engels
Aanwezig op donderdag en vrijdag
h.keijzers@ooz.nl

Bob Haze
Bewegingsonderwijzer, master Leren en Innoveren (in opleiding)
Aanwezig op maandag en donderdag
b.haze@ooz.nl

"Ik geloof dat het kan!" Bob Haze
"Wie nog nooit een fout heeft gemaakt, heeft nooit iets nieuws geprobeerd" Marion Brouwer

Marion Brouwer
Intern begeleider onder- en middenbouw, Master SEN leerproblemen en dyslexie, Master SEN interne begeleiding
Aanwezig op maandag en donderdag
m.brouwer@ooz.nl

Yvette van Haastrecht
Directieondersteuner, Leiding geven I en II
Aanwezig op dinsdag, woensdag en donderdag
y.vanhaastrecht@ooz.nl

"Vertrouwen zorgt voor groei" Yvette van Haastrecht
"Heb je een probleem? Maak je dan geen zorgen" Rob Koopmans

Rob Koopmans
Leerkracht BB1, coördinator cultuureducatie, Master SEN gedrag (in opleiding)
Aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag
r.koopmans@ooz.nl

Thecla Barneveld
Leerkracht OB1, rekenspecialist, BHV’er
Aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
t.barneveld@ooz.nl

"Bij de kleuters leren we door samen spelend te ontdekken en vieren we onze successen!" Thecla Barneveld
"Alle kinderen kunnen sterren worden als wij ze laten stralen" Michelle Zuijderduijn

Michelle Zuijderduijn
Leerkrachtondersteuner
Aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag
‘Alle kinderen kunnen sterren worden als wij ze laten stralen’
m.zuijderduijn@ooz.nl

Rolf Reuvekamp
Conciërge
Aanwezig op maandag t/m vrijdag
‘Iedereen heeft zijn eigen kwaliteiten’
r.reuvekamp@ooz.nl

"Iedereen heeft zijn eigen kwaliteiten" Rolf Reuvekamp
"Onderwijs maak je samen!" Sietse Aartsma

Sietse Aartsma
Intern begeleider bovenbouw, didactisch coach, Master Leren en Innoveren (in opleiding)
Aanwezig op maandag, dinsdag en vrijdag
‘Onderwijs maken we samen!’
s.aartsma@ooz.nl

 

Annica Karst
Leerkracht BB2, didactisch coach (in opleiding)
Aanwezig op donderdag en vrijdag
a.karst@ooz.nl

"Ik vind het belangrijk om uit ieder kind te halen, wat er in zit" Annica Karst
"We can change the world and make it a better place. It is in your hands to make a difference" Mark Wobbes

Mark Wobbes
Leerkracht MB1, Master SEN gedrag, gedragsspecialist
Aanwezig op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
m.wobbes@ooz.nl

 

"Wees jezelf, er zijn al zoveel anderen" Marieke Spekschate

Marieke Spekschate
Leerkracht BB3, Master SEN rekenen
Aanwezig op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Lars Lammers
Leerkracht BB2, Master SEN gedrag
Aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag
l.lammers@ooz.nl

"Door een positieve benadering zorg ik ervoor dat de leerlingen zich veilig en geaccepteerd voelen in mijn klas!" Lars Lammers
"Ieder kind vindt zijn eigen weg" Hetty Brugman

Hetty Brugman
Schoolmaatschappelijk werk
Aanwezig op maandag en woensdag
‘Ieder kind vindt zijn eigen weg’
h.brugman@ooz.nl

Anita Wols
Logopedist
Aanwezig op maandag en donderdag
a.wols@ooz.nl

"Creativiteit is vrijheid" Anita Wols
"Elk probleem heeft 10 oplossingen" Chantal Gulickx

Chantal Gulickx
Leerkracht MB2, Master Leren en Innoveren, coördinator ICT
Aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag
c.gulickx@ooz.nl

Marjanne van Drie
Directeur, Master Educational Leadership
Aanwezig op maandagmiddag, woensdag en vrijdag
m.vandrie@ooz.nl

"Als het niet lukt dan heb je niet gefaald, maar iets geleerd!" Marjanne van Drie