Team

""
Bob Haze

Bob Haze
Directeur, master Leren en Innoveren
Aanwezig op maandag t/m donderdag

Stagecoördinator

b.haze@ooz.nl

""
Marion Brouwer

Marion Brouwer
Intern begeleider onder- en middenbouw, Master SEN leerproblemen en dyslexie, Master SEN interne begeleiding
Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag

m.brouwer@ooz.nl

""
Caroline de Jong

Caroline de Jong
Leerkracht OB

c.dejong@ooz.nl

""
Thecla Barneveld

Thecla Barneveld
Leerkrachtondersteuner OB, rekenspecialist, BHV’er

t.barneveld@ooz.nl

""
Bertha Scholte – de Vries

Bertha Scholte – de Vries
Leerkracht OB, Specialist Jonge Kind
Aanwezig: maandag  t/m donderdag

b.scholte@ooz.nl

""
Ruth Goudbeek

Ruth Goudbeek
Onderwijsassistent, OB 1/2

r.goudbeek@ooz.nl

""
Inge Boelhouwer

Inge Boelhouwer
Onderwijsassistent MBC,BBA , SPW, Rots en water trainer
Aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag

i.boelhouwer@ooz.nl

""
Coby Slotman

Coby Slotman
Leerkracht OB3, Master SEN taal, taalspecialist
Aanwezig op maandag t/m donderdag

c.slotman@ooz.nl

""
Dorieke Hekman

Dorieke Hekman
Onderwijsassistent, sociaal agogisch werker

d.hekman@ooz.nl

""
Kim Dunnink

Kim Dunnink
Leerkracht MBA

k.dunnink@ooz.nl

""
Renée Nieboer

Renée Niebier
Leerkracht BBA

r.nieboer@ooz.nl

""
Margreet Ballijns- Benjamins

Margreet Ballijns- Benjamins
Leerkracht MBB, Master SEN gedrag

m.ballijns@ooz.nl

""
Teon Kanis

Teon Kanis

Leerkracht MBC

t.kanis@ooz.nl

""
Martijn Olthof

Martijn Olthof
Leerkracht MBC, BBA

M.olthof@ooz.nl

""
Mariska Braakhekke

Mariska Braakhekke

Taalspecialist

m.braakhekke@ooz.nl

""
Tjalda Greevink

Tjalda Greevink

Leerkracht , Master leiderschap en innovatie, kind en educatie

t.greevink@ooz.nl

""
Marieke Spekschate

Marieke Spekschate
Leerkracht BBB
Aanwezig op maandag t/m donderdag

m.spekschate@ooz.nl

""
Michelle de Haas

Michelle de Haas
Leerkracht BBC

M.dehaas@ooz.nl

""
Anita Wols

Anita Wols
Logopedist
Aanwezig op maandag en donderdag

a.wols@ooz.nl

""
Rolf Reuvekamp

Rolf Reuvekamp
Conciërge, BHV-er
Aanwezig op maandag t/m vrijdag

r.reuvekamp@ooz.nl

""
Janet Stoffers-Visser

Janet Stoffers-Visser
Administratief medewerkster, BHV-er
Aanwezig op dinsdagochtend en donderdagochtend

j.visser@ooz.nl

""
Chantal Snijder

Chantal Snijder
Onderwijsassistent BBB, BBC

c.snijder@ooz.nl

""
Nancy Reezigt - Steert

Nancy Reezigt – Steert

Intern begeleider bovenbouw
Directieondersteuner
Aanwezig op maandag, dinsdag en vrijdag

n.steert@ooz.nl

""
Leontien Thewissen

Leontien Thewissen

Leerkracht bewegingsonderwijs

Aanwezig dinsdag en donderdag

l.thewissen@sportservicezwolle.nl

 

""
Jenna - Fay Bouma - Bos

Jenna – Fay Bouma – Bos

Kinderfysiotherapeut MSc.
Aanwezig op maandag, dinsdag en vrijdag

jenna@kinderfysiokampen.nl

""
Derkien Slagter - Boers

Derkien Slagter – Boers

Leerkracht MB3

Aanwezig op maandag en woensdag

d.boers@ooz.nl

""
Ineke Kamphof

Ineke Kamphof

Schoolmaatschappelijk werker

i.kamphof@swt.zwolle.nl

 

""
Amanda Burink

Amanda Burink

Onderwijsassistent MBA, MBB

a.burink@ooz.nl

""
Jetske Bleeker - Huisman

Jetske Bleeker – Huisman

Leerkracht

j.bleeker@ooz.nl

""
Marjolein Bruggemann

Marjolein Bruggemann

Intern Begeleider

m.bruggemann@ooz.nl

""
Judith Schilderman

Judith Schilderman

Onderwijsassistent Naschools aanbod

j.schilderman@ooz.nl

""
Jeannette Rosbach

Jeannette Rosbach

Orthapedagoog

j.rosbach@ooz.nl