Team

Ina van der Kolk
Leraarondersteuner
Aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag
i.vanderkolk@ooz.nl

"‘Met plezier naar school en zelfvertrouwen krijgen!’" Ina van der Kolk
"Leren van en met elkaar zodat elk kind stevig in zijn schoenen staat" Cindy Engels

Cindy Engels
Leerkracht MB2, Master SEN taal
Maandag, dinsdag en om de woensdag
c.engels@ooz.nl

Margreet Ballijns- Benjamins
Leerkracht MB3, Master SEN gedrag
Aanwezig op donderdag en vrijdag
m.ballijns@ooz.nl

"Je mag elke dag opnieuw beginnen" Margreet Ballijns- Benjamins
"Kinderen laten geloven inzichzelf!" Marinke Veurink

Marinke Veurink
Onderwijsassistent OB1
Aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag
m.veurink@ooz.nl

Coby Slotman
Leerkracht OB2, Master SEN taal, taalspecialist
Aanwezig op maandag t/m vrijdag
c.slotman@ooz.nl

"Onderwijs is passie, elke dag opnieuw!" Coby Slotman
"Ik kan niet van alle kinderen sterren maken, maar ik kan ze wel allemaal op hun eigen manier laten schitteren!" Helly van Veluwen-Keijzers

Helly van Veluwen-Keijzers
Leerkracht BB1, master Leren en Innoveren, coördinator engels
Aanwezig op donderdag en vrijdag
h.keijzers@ooz.nl

Bob Haze
Locatieleider, master Leren en Innoveren
Aanwezig op dinsdag t/m vrijdag
b.haze@ooz.nl

"Ik geloof dat het kan!" Bob Haze
"Wie nog nooit een fout heeft gemaakt, heeft nooit iets nieuws geprobeerd" Marion Brouwer

Marion Brouwer
Intern begeleider onder- en middenbouw, Master SEN leerproblemen en dyslexie, Master SEN interne begeleiding
Aanwezig op maandag en donderdag
m.brouwer@ooz.nl

Susanne der Kinderen
Leerkracht BB1 en BB3, Master Special Educational Needs, gedrag en leren
Aanwezig op dinsdag t/m vrijdag
s.derkinderen@ooz.nl

"If a child can't learn the way we teach, maybe we should teach the way they learn" Susanne der Kinderen
"Positive mind, positive vibes, positive life!" Rob Koopmans

Rob Koopmans
Leerkracht BB2, coördinator cultuureducatie, ICT’er, stage coördinator, Master Special Educational Needs gedrag
Aanwezig op maandag t/m vrijdag
r.koopmans@ooz.nl

Thecla Barneveld
Leerkracht OB1, rekenspecialist, BHV’er
Aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
t.barneveld@ooz.nl

"Bij de kleuters leren we door samen spelend te ontdekken en vieren we onze successen!" Thecla Barneveld
"Alle kinderen kunnen sterren worden als wij ze laten stralen" Michelle Zuijderduijn

Michelle Zuijderduijn
Leerkrachtondersteuner
Aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag
‘Alle kinderen kunnen sterren worden als wij ze laten stralen’
m.zuijderduijn@ooz.nl

Rolf Reuvekamp
Conciërge
Aanwezig op maandag t/m vrijdag
‘Iedereen heeft zijn eigen kwaliteiten’
r.reuvekamp@ooz.nl

"Iedereen heeft zijn eigen kwaliteiten" Rolf Reuvekamp
"Onderwijs maak je samen!" Sietse Aartsma

Sietse Aartsma
Intern begeleider bovenbouw, didactisch coach, Master Leren en Innoveren
Aanwezig op maandag, dinsdag en vrijdag
‘Onderwijs maken we samen!’
s.aartsma@ooz.nl

 

Tjalda Greevink
Leerkracht MB3, Master Special Educational Needs
Aanwezig op maandag t/m woensdag
t.greevink@ooz.nl

"Vallen is niet erg, blijven liggen wel" Tjalda Greevink
"We can change the world and make it a better place. It is in your hands to make a difference" Mark Wobbes

Mark Wobbes
Leerkracht BB3, Master SEN gedrag, gedragsspecialist
Aanwezig op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
m.wobbes@ooz.nl

 

Lars Lammers
Leerkracht BB2, Master SEN gedrag
Aanwezig op maandag t/m vrijdag
l.lammers@ooz.nl

"Door een positieve benadering zorg ik ervoor dat de leerlingen zich veilig en geaccepteerd voelen in mijn klas!" Lars Lammers
"Ieder kind is uniek!" Devaki de Rijk

Devaki de Rijk
Schoolmaatschappelijk werk
Aanwezig op maandag en donderdag
d.de.rijk@swt.zwolle.nl

Anita Wols
Logopedist
Aanwezig op maandag en donderdag
a.wols@ooz.nl

"Creativiteit is vrijheid" Anita Wols
"Iedereen heeft talent, maar als je een vis beoordeelt op hoe hij in een boom klimt, zal hij mogelijk zijn hele leven denken dat hij niets kan. " Susan Bloem

Susan Bloem
PABO + Master Orthopedagogiek
Orthopedagoog vanuit Dienstencentrum de Stroming
Aanwezig op maandag, andere dagen op afspraak
s.bloem@ooz.nl

Marjanne van Drie
Directeur, Master Educational Leadership
Aanwezig op maandagmiddag, woensdag en vrijdag
m.vandrie@ooz.nl

 

"Als het niet lukt dan heb je niet gefaald, maar iets geleerd!" Marjanne van Drie
"Ieder kind is uniek, speciaal en bijzonder" Janet Stoffers-Visser

Janet Stoffers-Visser
Administratief medewerkster
Aanwezig op dinsdagochtend en donderdagochtend
j.visser@ooz.nl