Team

Bob Haze
Directeur, master Leren en Innoveren
Aanwezig op maandag t/m donderdag

b.haze@ooz.nl

"Eén van de mooie kanten van het lesgeven is dat er geen grenzen zijn aan je ontwikkeling als leraar, net zoals vooraf niet bekend is hoeveel je leerlingen kunnen leren."
Bob Haze
"Wie nog nooit een fout heeft gemaakt, heeft nooit iets nieuws geprobeerd"
Marion Brouwer

Marion Brouwer
Intern begeleider onder- en middenbouw, Master SEN leerproblemen en dyslexie, Master SEN interne begeleiding
Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag

m.brouwer@ooz.nl

Sietse Aartsma
Intern begeleider bovenbouw, didactisch coach, Master Leren en Innoveren
Aanwezig op maandag en vrijdag

s.aartsma@ooz.nl

"Onderwijs maak je samen!"
Sietse Aartsma
"Ik heb het nog nooit gedaan. Ik denk dat ik het wel kan."
Hetty ter Haar-de Booys

Hetty ter Haar-de Booys
Leerkracht OB
Aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag

h.debooys@ooz.nl

Thecla Barneveld
Leerkracht OB, rekenspecialist, BHV’er
Aanwezig op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

t.barneveld@ooz.nl

"Bij de kleuters leren we door samen spelend te ontdekken en vieren we onze successen!"
Thecla Barneveld
"Laat kinderen spelen en er vindt ontwikkeling plaats"
Bertha Scholte – de Vries

Bertha Scholte – de Vries
Leerkracht OB, Specialist Jonge Kind
Aanwezig: maandag  t/m donderdag

b.scholte@ooz.nl

Ruth Goudbeek
Onderwijsassistent, OB 1/2
Aanwezig op maandag, dinsdag en vrijdag

r.goudbeek@ooz.nl

"Fouten maken mag. Ze zijn het bewijs dat je het probeert!"
Ruth Goudbeek
"Kijk hoever je al bent gekomen, niet hoever je nog hebt te gaan!"
Inge Boelhouwer

Inge Boelhouwer
Onderwijsassistent OB 1/2 , SPW, Rots en water trainer
Aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag

i.boelhouwer@ooz.nl

Coby Slotman
Leerkracht MB1, Master SEN taal, taalspecialist
Aanwezig op maandag t/m vrijdag

c.slotman@ooz.nl

"Onderwijs is passie, elke dag opnieuw!"
Coby Slotman
"Ieder kind mag er zijn, op zijn eigen bijzondere en mooie manier!"
Dorieke Hekman

Dorieke Hekman
Onderwijsassistent, sociaal agogisch werker
Aanwezig op dinsdag, donderdag

d.hekman@ooz.nl

Susanne der Kinderen

Leerkracht Mb3 , Master Special Educational Needs, master gedrag en leren, rekencoördinator

Stagecoördinator

Aanwezig op dinsdag,donderdag en vrijdag

s.derkinderen@ooz.nl

"If a child can't learn the way we teach, maybe we should teach the way they learn"
Susanne der Kinderen
"Leren van en met elkaar zodat elk kind stevig in zijn schoenen staat"
Cindy Engels

Cindy Engels
Leerkracht BB, Master SEN taal, Rots en water trainer
Woensdag, donderdag en vrijdag

c.engels@ooz.nl

Margreet Ballijns- Benjamins
Leerkracht MB3, Master SEN gedrag
Aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag

m.ballijns@ooz.nl

"Je mag elke dag opnieuw beginnen"
Margreet Ballijns- Benjamins
"Het is geen probleem, het is een uitdaging!"
Wendy Springer

Wendy Springer

Onderwijsassistent MB2, MB3, MB4 en BB1
Aanwezig op maandag t/m donderdag

w.springer@ooz.nl

Niki Reusken
Leerkracht BB2, Master gedrag, gedragsspecialist
Aanwezig op maandag, dinsdag en vrijdag

n.reusken@ooz.nl

"We willen ervoor zorgen dat kinderen niet uit de boot vallen, dus moeten wij ervoor zorgen dat de kwaliteit van de boot goed is"
Niki Reusken
"In ieder kind zit verassend veel creativiteit. Wij moeten ze leren dat optimaal te laten ontdekken en in te zetten"
Martijn van Til

Martijn van Til
Onderwijsassistent MB/BB
Aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

m.vantil@ooz.nl 

 

Mariska Braakhekke

Leerkracht BB1, master Taal & Dyslexie

Aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag

m.braakhekke@ooz.nl

"Als je gelooft dat je het kunt, ben je al halverwege. "
Mariska Braakhekke
"Vallen is niet erg, blijven liggen wel"
Tjalda Greevink

Tjalda Greevink

Leerkracht BB1, Master leiderschap en innovatie, kind en educatie
Aanwezig op maandag en dinsdag

t.greevink@ooz.nl

Marieke Spekschate
Leerkracht BB3
Aanwezig op maandag t/m donderdag

m.spekschate@ooz.nl

"Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken."
Marieke Spekschate
"Iedereen heeft talent, maar als je een vis beoordeelt op hoe hij in een boom klimt, zal hij mogelijk zijn hele leven denken dat hij niets kan. "
Susan Bloem

Susan Bloem
PABO + Master Orthopedagogiek
Orthopedagoog vanuit Dienstencentrum de Stroming
Aanwezig op maandag, andere dagen op afspraak

s.bloem@ooz.nl

Anita Wols
Logopedist
Aanwezig op maandag en donderdag

a.wols@ooz.nl

"Creativiteit is vrijheid"
Anita Wols
"Iedereen heeft zijn eigen kwaliteiten"
Rolf Reuvekamp

Rolf Reuvekamp
Conciërge
Aanwezig op maandag t/m vrijdag

r.reuvekamp@ooz.nl

Janet Stoffers-Visser
Administratief medewerkster
Aanwezig op dinsdagochtend en donderdagochtend

j.visser@ooz.nl

"Ieder kind is uniek, speciaal en bijzonder"
Janet Stoffers-Visser
"Wat je leert met plezier vergeet je nooit"
Maja van der Meer

Maja van der Meer
Onderwijsassistent
Aanwezig op maandag en dinsdag

maja.vandermeer@ooz.nl

Nancy Reezigt – Steert

Intern begeleider bovenbouw
Directieondersteuner
Aanwezig op maandag, dinsdag en vrijdag

n.steert@ooz.nl

"Het mooiste wat je kunt worden is jezelf"
Nancy Reezigt - Steert
"Wat je met plezier leert vergeet je nooit meer."
Leontien Thewissen

Leontien Thewissen

Leerkracht bewegingsonderwijs

Aanwezig dinsdag en donderdag

l.thewissen@sportservicezwolle.nl

 

Jenna – Fay Bouma – Bos

Kinderfysiotherapeut MSc.
Aanwezig op maandag, dinsdag en vrijdag

jenna@kinderfysiokampen.nl

"Plezier in bewegen legt een basis voor een gezonde toekomst."
Jenna - Fay Bouma - Bos
"Om leren te zien wat mogelijk is, moeten we onze kinderen leren dromen met hun ogen open."
Derkien Slagter - Boers

Derkien Slagter – Boers

Leerkracht MB3

Aanwezig op maandag en woensdag

d.boers@ooz.nl

Lenneke Kamermans

Schoolmaatschappelijk werker

Aanwezig op maandag

l.kamermans@ooz.nl

 

"Samen op pad gaan, een stukje meelopen en dan vindt ieder kind vanzelf zijn eigen weg"
Lenneke Kamermans
"Wanneer je praat, herhaal je alleen wat je al weet. Maar als je luistert, zou je iets nieuws kunnen leren."
Renee Nieboer

Renee Nieboer

Leerkracht MB4 en MB2

Aanwezig: maandag, dinsdag en woensdag

r.nieboer@ooz.nl

Jetske Bleeker – Huisman

Leerkracht MB2

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

j.bleeker@ooz.nl

"Onderwijs is de passie om de ontwikkeling van de kinderen te zien en te stimuleren."
Jetske Bleeker - Huisman